Hledáte kancelářský nebytový prostor v Praze?

Pokud jste odpověděli ano, hledám kancelářský nebytový prostor a třeba nejenom v Praze, tak jste u nás správně. Ve svých databázích máme více než 500 nebytových prostor z hlavního města, Brna, Ostravy, Plzně, ale i dalších českých měst. Navíc umíme nabídnout BEZ provize nejenom kanceláře, ale také ostatní komerční nemovitosti.

Co vlastně všechno nabízíme?

Jak jsme již říkali, pronájem nebytových prostor v Praze u nás dělíme na několik podskupin, se kterými pak dále pracujeme. Co v rámci nebytových prostor umíme vše najít?

  • pronájem kanceláře Praha
  • sklady a haly k pronájmu
  • logistické parky
  • obchody a restaurace k pronájmu
  • hotely, penziony a apartmány k pronájmu

Pronájem kanceláří Praha

Kanceláře jsou naší doménou. Nabízíme je více jak 14 roků a za tu dobu jsme je vyhledali nebo s vyhledáním pomohli více než 1500 našich klientů. S výběrem nebytových kancelářských prostor pomáháme od začátku až po podpis smlouvy. Klientům nejenom zdarma radíme, ale připravujeme pro ně kompletní nabídky kanceláře Praha z vybraných lokalit a pomáháme s vyjednávání těch nejlepších smluvních podmínek.

Sklady a haly k pronájmu

Postupem času jsme k našim aktivitám přidali také pronájmy skladů a hal nejenom v Praze, ale i na jejím okraji a ve velkých krajských městech. Nyní jsme připraveni nabídnout kompletní nabídku všech skladů a hal, které v ČR existují. Stačí nám pouze nonstop zavolat nebo napsat e-mail a připravíme kompletní nabídku, včetně všech detailních informací k vybraných logistickým parkům, skladům, skládkům a různým typům hal.

Restaurace a obchody

Hledáte pro sebe na pronájem restauraci nebo obchod? Chcete ideální retailový prostor v centru Prahy nebo kdekoli v obchodním centru? Stačí vám stánek někde na pražském metru nebo v krajském / okresním městě? Pak nám důvěřujte a poptejte u nás svou svůj vysněný pronájem kancelářských nebytových prostor. Umíme najít vše, co naši klienti poptávají. Stačí zadat pouze specifikace poptávky a celá mašinérie se rozjede.

Hotelové komplexy, penziony a nebytové apartmány

Umíme vyhledat i hotel na pronájem nebo penzion / apartmán kdekoli v Praze i mimo ní. Hledáte hotýlek, který byste si pronajali a začali pronajímat pokoje? Chcete jej najít v Praze nebo na horách? Není vůbec problém, umíme nabídnout kompletní služby týkající se vyhledání nebytového prostoru, představení klientovi, přítomnost při jednání a přejednávání nájemních smluv v budoucnu. Svěřte nám Vaše starosti, postaráme se o Vaší spokojenost.

Naši makléři hledající nebytové prostory v Praze

Profesionální makléři, kteří u nás pracují mají každý letité zkušenosti s nabízením nebytových prostor nejenom v Praze. Každý z nich je opravdový znalec nejenom pražského realitního trhu, ale má výborně vyjednávací a prezentační dovednosti. Všichni jsou detailně vybíráni tak, aby splnili vysoké nároky, které na ně jejich práce a vedení má. Každý z nich dělá svou práci bez provize, nestane se vám tedy bohužel velmi často viděná věc, že agent žádá provizi z obou stran. Jak ze strany poptávajícího nebytový prostor, tak ze strany, která nebytový prostor nabízí. Již od začátku našeho podnikání dáváme velký pozor na naši pověst. Můžete si být jistí, že naše společnost dbá na spokojenost zákazníka a bez provizní služby k tomu vždy patří.

Jak poptat nebytové prostory v Praze?

Pokud jste se rozhodli pro spolupráci s námi, prosíme vás o vyplnění poptávkového formuláře (nezabere vám to více jak minutu) nebo o zavolá na mobilní telefony z hlavní stránky webu. Volat můžete kdykoli, rádi vám pomůžeme.

Úkolujte nás bez provize. Starost s vyhledáním vašich nebytových prostor přenechte nám.

Pronájem nebytových prostor Praha